tarcze hamulcowe

Jak wybrać tarcze hamulcowe - co należy o nich wiedzieć?

Nawet doświadczeni kierowcy mogą zostać przyćmieni ilością obecnych na rynku modeli tarcz hamulcowych. Co jednak należy o nich wiedzieć? Czym się charakteryzują oraz jakie wskazówki mogą nam pomóc w czytaj więcej »

pompy ciepła Kraków

Pompa ciepła wady i zalety

Nie ma takiego ogrzewania, które będzie w 100% podobało się każdemu. Na pewno nie ma ogrzewania, które byłoby tanie. Nie ma znaczenia czy inwestujemy w ogrzewanie standardowe jak piec na eko groszek c czytaj więcej »

pozycjonowanie KATOWICE

Słowa kluczowe i pozycjonowanie

Jak zyskać popularność strony internetowej? Przede wszystkim dobrze ją pozycjonować. Takie pozycjonowanie to podstawa, niejedna osoba z niego korzysta. Dobra jakość i niewysoka cena sprawdzają się do czytaj więcej »

odbiór mieszkania

Podejście do nieruchomości

Techniczna analiza naszej przyszłej nieruchomości to jest właściwie najważniejszy warunek udanej transakcji. Pośrednik może roztaczać przed nami rozmaite ciekawe wizje dotyczące tego jak bardzo ładne czytaj więcej »

TAśMA pakowa Z NADRUKIEM

Taśma z logo firmy

Reklamowanie własnej firmy i tego, co oferujemy jest bardzo ważne. Klienci nie za bardzo lubią reklamy, ale jeśli będzie to to na pewno nie będzie im to przeszkadzało, a zatem warto właśnie nad tak czytaj więcej »

Noclegi w góracH

Nocleg w górach?

Czy zastanawialiście się kiedyś Państwo nad tym, żeby nocować w górach? Jeżeli nie zastanawialiście się to muszę powiedzieć, że straciliście naprawdę dużo. Nie jest to jednak błąd z gatunku tych, któ czytaj więcej »

NAPóJ Dla dzieci

Smoothie dla dziecka

Popularnym napojem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych jest smoothie. Są to napoje, które przygotowywane są w blenderze. Może to być wykonywany z warzyw i owoców. Dzięki temu, że składniki te są ble czytaj więcej »

pozwy cywilne Szczecin

Kilka słów na temat pozwów cywilnych

Wydaje mi się, że jeżeli mówimy o pozwach to najczęściej słyszy się pozwach związanych z rozwodem. Myślę, że to nie przypadek, ale to nie oznacza braku innych pozwów. Doskonałym przykładem są . Poza czytaj więcej »

probiotyki

Probiotyk z perspektywy dziecka

Chciałbym, żebyśmy spojrzeli na probiotyk z perspektywy dziecka. Właściwie, żebyśmy spojrzeli na . W końcu chodzi tu o liczbę mnogą a nie jakiś jeden konkretny probiotyk. Myślę, że są wśród nas osoby czytaj więcej »

gARAZE BLASZANe

Modele

Wiadomo, że każdy ze sklepów który handluje garażami w swojej ofercie posiada przeróżnego rodzaju modele. Tak naprawdę ma to ogromne znaczenie dla klientów, którzy są w stanie dopasować wielkość gara czytaj więcej »

 

Sok w butelce szklanej czy plastikowej?

sok

Mówi się,z ę nie powinno sądzić czegoś po okładce, albo po opakowaniu. Jednak nie zawsze to stare przysłowie się sprawdza, ponieważ czasami tak jest, że opakowanie naprawdę ma znaczenie. I bywa też tak, że rodzaj opakowania ma wpływ na stan naszego zdrowia. Kiedyś wszystkie napoje były przechowywane i wlewane do szklanych butelek. Dla wielu może się to wydawać dzisiaj czymś niewygodnym. Dzisiaj przecież każdy napój czy https://Kubus.pl/produkty sok pakowane są z reguły do butelek plastikowych lub ewentualnie do kartoników. A butelka szklana to rarytas, za który musimy najczęściej więcej zapłacić. Mało kto zdaje sobie jednak sprawę z tego, że na przykład sok w szklanej butelce jest po prostu zdrowy. Dzisiaj już są przeprowadzane badania, które wskazują na to,z ę zarówno plastikowe butelki, jak i wypełnione aluminiową powłoką papierowe kartoniki, mogą utleniać do przechowywanych w sobie soków czy napojów, trujące związki chemiczne. Bazując na tych informacjach, warto się zastanowić czy chcemy pić sok, w którym mogą znajdować się jakieś toksyny. Wielkie koncerny z pewnością nie zrezygnują z tego typu opakowań, nawet jeśli są szkodliwe, ponieważ są one o wiele tańsze w produkcji i w recyklingu niż butelki szklane.

dobra sok

Jednak będąc świadomym wpływu takich opakować, lepiej może wybierać sok w szklanej butelce niż w jakimś innym opakowaniu. Warto to zrobić, tak dla zdrowotności kierując się swoim zdrowym rozsądkiem i dobrem swoim oraz swoich najbliższych. Bo jak to się mówi czasami, zdrowie niestety jest tylko jedno.