Zielona kawa – opinie – cena skuteczne tabletki na odchudzanie –

Zielona kawa – opinie – CenaRate ten post

[#] Zielona kawa była wyciąg
Utrata masy ciała może być bardzo trudne. Z tego powodu ludzie zwracają się do wszystkich rodzajów dodatków, aby zrobić rzeczy łatwiejsze.

Ekstrakt z zielonej kawy bean jest jednym z nich.... obecnie jest on jednym z najbardziej popularnych suplementów diety dla utraty wagi.

Jak sama nazwa wskazuje, dodatek ten pochodzi z zielonej kawy.

W nim zawiera substancję o nazwie kwas chlorogenowy, który wierzy, że jest odpowiedzialny za skutki utraty wagi.

Ekstrakt z zielonej kawy zostały przypisane Dr Oz jeszcze w 2012 roku. To amerykański telewizyjny lekarz i chyba najbardziej znany uprawiać "guru" w świecie.

Jestem wielkim fanem dodatków w ogóle, ale jestem sceptyczny, jeśli chodzi o wagi utratę suplementu, bo to prawie nigdy nie działa, jak w reklamie.

W tym artykule omówiono szczegółowo w Ekstrakt z zielonej kawy bean... co to jest, jak to działa i że nauka może powiedzieć na ten temat.

Zielona kawa – promocja – opinie – market – Polska

Że zielona kawa w ziarnach?
Ziarna zielonej kawy opinie, w zasadzie tylko w niepalonego kawowych ziaren kawy.

Ziarna kawy naturalnie zielone, zielonej kawy, ale, jak zwykle, smażyć przed sprzedażą na uwagi konsumentów na rynku . Ten proces, Polska, która staje się brązowa.

Jak wiemy,... ziarna kawy są ładowane z przeciwutleniaczami i związków farmakologicznie czynnych. Dwa najważniejsze z nich kofeina i kwas chlorogenowy efekt zielonej kawy.

Kwas chlorogenowy, uważa się, że aby być główny aktywny składnik zielonej kawy ziarnistej. Czyli substancja, która daje efekt utraty masy ciała (1).

Niestety.... większość kwas chlorogenowy są usuwane, gdy kawa pieczona, Polska (2).

Z tego powodu, kawę ziarnistą nie mają taki sam efekt (nawet jeśli istnieje wiele innych dobrych powodów, aby pić kawy, Jeśli lubisz).

Wynik: rynek z zielonej kawy, jak i zwykłe ziarna kawy, poza tym, że nie były one smażone bezpiecznej pracy . Są one bogate w substancje, o nazwie kwas chlorogenowy.

Zielona kawa jak go używać? – skład – skład – forum

[#] Jak ekstrakt z zielonej kawy bean... jaki jest mechanizm?
Ekstrakt z ziaren zielonej kawy zawiera kofeinę.

Różne badania wykazały, że zielona kawa jest, że kofeina może zwiększyć swój metabolizm na 3-11% (3, 4) forum.

Jednak główny składnik aktywny – kwas chlorogenowy.

Niektóre ludzkie badania sugerują, że to może zmniejszyć wchłanianie węglowodanów z elementów przewodu pokarmowego , co obniża poziom cukru we krwi i skoki insuliny (5, 6) jak go używać? forum.

Jeśli skład , przyjmować ekstrakt z zielonej kawy w ziarnach, jak jeść trochę więcej, z niską zawartością węglowodanów zielona kawa jak go używać? skład.

Inne badania (myszy i szczurów) wykazały, że kwas chlorogenowy może zmniejszyć wagę ciała, zredukować tłuszcz wchłania się z diety, zmniejsza gromadzenie się tłuszczu w wątrobie i poprawy funkcji spalanie tłuszczu hormonu adiponektyny (7, 8).

Kwas chlorogenowy wykazano również, aby znacznie poprawić poziom cholesterolu i trójglicerydów w składzie szczury. Oni są ważnymi czynnikami ryzyka chorób układu sercowo-naczyniowego (9).

Wynik: zielona kawa pokazano, hamują przyrost masy ciała w badaniach na zwierzętach. To może być z powodu zmniejszenia wchłaniania węglowodanów z diety, lub przez niektóre inne elementy mechanizmu.

Zielona kawa przeciwwskazania, skutki uboczne – to boli? – komentarze

Co ludzie mówią badania?
Tam było kilka badań na wyciąg człowieka z zielonej kawy zielona kawa.

Te badania tak zwanych randomizowanych badań klinicznych i zarządzania, które są złotym standardem naukowych eksperymentów na ludziach.

Jeden z nich, 30 osób z nadwagą, przeciwwskazania, skutki uboczne, i poszłam na 12 tygodni.

Były tam dwie grupy... jednym z nich jest regularne spożywanie kawy instant to boli?, w tym czasie jak inne Kawy rozpuszczalnej zawiera 200 mg ekstraktu z ziaren zielonej kawy (10).

Żadna grupa sprzężenia zwrotnego, zaproponowano zmienić swoją dietę lub ćwiczenia, zielona kawa.

Ten wykres pokazuje zmiany wagi do skutków ubocznych w dwóch grupach, co boli?, od 0 do 12 tygodni:

Jak widać, drużyna kawa rozpuszczalna z ekstraktem z zielonej kawy fasoli stracił 11.9 funtów (5,4 kg) opinie, przeciwwskazania, W czasie, gdy grupa bierze zwykła kawa rozpuszczalna straciła 3,7 funta (1,7 kg).

Procent tłuszczu w organizmie spadł o 3,6% ekstrakt z zielonej kawy, w porównaniu z 0,7% w drugiej grupie.

Dalsze badania
Szereg innych badań donoszą o dużej utraty masy ciała u ludzi, przyjmować ekstrakt z ziaren zielonej kawy (11).

Jednak, ważne jest, aby pamiętać, że niektóre z tych badań zostały przez autorów od firm, które czerpią zyski ze sprzedaży zielonej kawy.

To nie znaczy, że wyniki nie są ważne, ale wiadomo, że źródło finansowania badań mogą mieć znaczący wpływ na wynik. Z tego powodu, że to dobry pomysł, aby być bardziej sceptyczny branży badań finansowych (12).

W 2011 roku, przegląd badań za ekstrakt z zielonej kawy bean zakończył się (13):

"... wyniki tych badań są obiecujące, ale badania niskiej jakości metodologicznej. Bardziej dokładne badania niezbędne do oceny korzystania z obligacji jako narzędzie utrata wagi".

W suchej masie: kilka kontrolowanych badań u ludzi wskazują, że ekstrakt z zielonej kawy ziarna może prowadzić do znacznej utraty wagi. Jednak badania te są stosunkowo niewielkie, a niektóre z nich zostały branży reklamowej.

Nie zielona kawa ekstrakt inne korzyści dla zdrowia?
Zielona kawa może pozytywnie wpływać na to, jak nasze ciała do absorpcji i wykorzystania węglowodanów.
Jak wierzyć w badaniach na zwierzętach, że cała kwas chlorogenowy zmniejsza wchłanianie glukozy (14).

Ten efekt na metabolizm glukozy może odgrywać ochronną rolę w leczeniu cukrzycy, a także może wyjaśniać wpływ na masę ciała.

Ekstrakt z zielonej kawy może mieć również pozytywny wpływ na naczynia krwionośne, co ma poważne konsekwencje dla zdrowia serca.

Dawkowanie w 140-720 mg dziennie wykazano, aby zmniejszyć ciśnienie krwi u szczurów i ludzi z wysokim ciśnieniem krwi (15, 16).

Kwas chlorogenowy działa również jako przeciwutleniacz (17).

Wynik: ekstrakt z ziaren zielonej kawy może poprawić metabolizm glukozy i obniża ciśnienie krwi. To może mieć korzyści dla ludzi, którzy mają wysokie ryzyko rozwoju cukrzycy i chorób układu sercowo-naczyniowego.

Zielona kawa gdzie kupić? – cena – apteka – Amazonka, eBay –

[#] Skutki uboczne, dawkowanie i sposób użycia
Zgodnie z ograniczonością dostępnych dowodów, ekstrakt z zielonej kawy bean Amazonka, eBay, jak się wydaje, mają dobry profil bezpieczeństwa apteka .

Jednak niektórzy uczestnicy gdzie kupić? Алиэкспресс, kto zrezygnował z nauki z powodu bólu głowy i infekcje dróg moczowych(18).

Badanie to za mało, aby udowodnić, że zielona kawa skutki uboczne były spowodowane przez samego dodatku, to może być zbieg okoliczności.

Zielona kawa zawiera kofeinę, która może mieć wiele skutków ubocznych, jeśli spożywane w dużych ilościach. Zawiera on, lęk, niepokój, tachykardia, itp.

Jeśli jesteś wrażliwy na kofeinę, trzeba być ostrożnym z ekstraktem z zielonych ziaren kawy. Kwas chlorogenowy może mieć efekt przeczyszczający i powodować biegunkę bez recepty gdzie kupić? (19).

Niektórzy ludzie mają reakcję alergiczną na zielona kawa w ziarnach (20, 21). Jeśli masz alergię na Amazon, eBay z nutami kawy, a następnie, oczywiście, należy unikać.

Zielona kawa, jak zostało udowodnione, aby być uznany za bezpieczny dla kobiet w ciąży lub cena karmienie piersią i AliExpress nie należy używać dla dzieci.

Obecnie nie ma badań, które określa optymalne dawki ekstraktu z zielonej kawy w ziarnach cena . Jednak badania w artykule powyżej, stosowane dawki-od 120-300 mg kwas chlorogenowy.

W zależności od stężenia kwas chlorogenowy W kwota może różnić się w zależności od dawki 240-3000 mg ekstraktu z zielonej kawy dziennie.

Polecam, postępuj zgodnie z dozowania na butelce. Ogólne zalecenie-dawka 30 minut przed każdym posiłku.

Weź do domu komunikat
Ekstrakt z zielonej kawy bean wydaje się być przydatne w pomocy utraty wagi. Możesz też mieć jakieś korzyści dla metabolizmu glukozy i ciśnienia tętniczego krwi.

Jednak większość badań są w małych, krótkoterminowych i często są sponsorowane przez firmy, które produkują lub sprzedają zielonych ziaren kawy.

Na koniec dnia, tylko zielonej kawy, który na pewno przyniesie długotrwałe wyniki jest zmiana diety.

W związku z tym, ограничиваю węglowodany i białka wydają się być bardziej skuteczne, a także zauważając przy tym, że produkty nie są przetwarzane.

Powiedział, że to... uważam, że ekstrakt z zielonej kawy, warto spróbować, jeśli zastanawiasz się o tym.

Może mieć niewielki efekt, który może trwać kilka tygodni lub miesięcy, ale nie spodziewałem się niczego specjalnego, zielonej kawy.

Aby schudnąć-to maraton, a nie sprint... i szybka, nigdy nie działają na dłuższą metę.

Κοινοποιήστε:

Κάνε jak στο:

LikeΦόρτωση...

Σχετικά

O Marzena Wielgus 369 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*