Zdrowe ciało – Zdrowy Duch

Ewa Chodakowska zaznacza, że wszystkie metamorfozy, które dokonały się z udziałem jej planów treningowych uzdrawiają nie tylko ciało, ale przede wszystkim duszę. Regularne ćwiczenia pozwalają na długotrwałe utrzymanie szczupłej figury bez efektu jo-jo.

Jednak większość początkujących ma problem z wdrożeniem nowych nawyków i utrzymaniem motywacji. Dlatego Ewa Chodakowska przygotowała kilka wskazówek jak pomóc sobie w drodze do wymarzonego celu.

Dla ciała:

Załóż sobie notes, w którym będziesz mogła zapisywać wszystko, co spożywasz w ciągu dnia. Dzięki tej prostej metodzie uda Ci się szybko wyłapać popełniane błędy, a następnie w skuteczny sposób je wyeliminować.

Regularne ćwiczenia uzależniają w pozytywny sposób. Sprawdź jak przyjemny może być nałóg endorfinowy. Dzięki temu ćwiczenia nie będą obowiązkiem, ale staną się wyczekiwanym elementem każdego dnia. Dla Ewy Chodakowskiej ćwiczenia to codzienna dawka przyjemności.

Nastaw alarm w telefonie, tak aby co trzy godziny przypominał Ci, że czas na pełnowartościowy posiłek. Niebawem Twój organizm przyzwyczai się do nowego nawyku i sam zacznie się dopominać o dawkę energii.

Poświęć chociaż 4 godziny tygodniowo na trening. Nie usprawiedliwiaj się tym, że nie masz tyle czasu, ponieważ to tylko 3% w skali tygodnia. Z pewnością uda Ci się wygospodarować taką ilość czasu.

Dla duszy:

Zaakceptuj siebie. Każda kobieta, która stara się żyć zdrowo i dbać o siebie jest piękna.

Nie poddawaj się problemom. Dzięki ćwiczeniom nabierzesz siły, aby pokonywać codzienne przeszkody i realizować wyznaczone cele.

Zostać oświeconą egoistką. Jesteś najważniejsza, ale nigdy nie dbaj i walcz o siebie kosztem innych.

Uzależnij się bomby endorfinowej, jaką gwarantuje każdy trening.

Nie bądź zawistna. Życz innym szczęścia oraz ciesz się sukcesami innych ludzi. Pamiętaj to, co dajesz innym osobom zawsze wraca.

Korzystaj z życia i doceniaj nawet małe sukcesy.

Ewa Chodakowska za każdym razem podkreśla, że piękne ciało nie pojawi się samo. Weź życie w swoje ręce i zadbaj o swoje ciało i duszę. Stań się lepszym człowiekiem już dzisiaj!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*