Ogranicz spożycie cukru i prostych węglowodanów, ponieważ przyczyniają się do szybszego starzenia się mózgu.

Ogranicz spożycie cukru i prostych węglowodanów, ponieważ przyczyniają się do szybszego starzenia się mózgu.Oceń ten post

[#] Przeciwutleniacze! Kwasy tłuszczowe omega-3! Anty-zapalna dieta! Jest coś, co naprawdę pomoże ci przypomnieć sobie, gdzie po raz kolejny zostawił swój telefon lub okulary do czytania?

Co zrobić, aby schudnąć szybko i przydatne

Staje się coraz bardziej oczywiste, że to, co jesz, może przeciwdziałać efektom starzenia się mózgu. „Najlepszy przepis-jest to dieta, która zawiera odżywcze składniki, zorientowane na mózg, takie jak kwasy tłuszczowe omega-3, przeciwutleniacze i niektóre witaminy, i trzymać z dala od żywności, która powoduje wysokie ciśnienie krwi, otyłość, cukrzyca czy wysoki poziom cholesterolu”, mówi Majid Fotuhi, doktor nauk medycznych, były prezydent „Maryland neurologii Instytutu mózgu zdrowie i fitness”, a teraz przewodniczący „Memosyn neurologii instytut”, w stanie Maryland. Jest on również autorem książki, wydanej w 2013 roku, poprawę funkcji mózgu i nazywa się: „Nowa sztuka i Nauka za lepszą pracę mózgu”. Utrata masy ciała może pomóc także takie sposoby, jak Forskolin i inne.

W ten sposób wiele badań potwierdziło związek między występowaniem demencji, otyłość i wysoki poziom cukru we krwi w średnim wieku, dopóki nie zaczęli nazywać cukrzyca jest chorobą Alzheimera, cukrzyca „”3″. Jesienią 2012 roku naukowcy z kliniki Mayo”, okazało się, że ludzie w wieku 70 lat i starsze, które jedzą dużo węglowodanów prostych (znajdują się w wyrafinowaną mąki i ryżu), cukier prawie cztery razy bardziej narażone na rozwój łagodnych zaburzeń funkcji poznawczych, niż te, których dieta była zdrowa.[#]

Twoje ciało nie potrzebuje zbyt dużo cukru (glukozy), aby normalnie funkcjonować. Dieta jest przeciążony, dużo dużo cukru i węglowodanów prostych, regularnie podnosi poziom glukozy we krwi, co z kolei blokuje przepływ krwi do mózgu, pozbawia go energii potrzebnej do produkcji nowych neuronów. Zbyt dużo glukozy, wpływa na powstawanie splotów, które są mocno związane z chorobą Alzheimera.

Wskazówka: prawdopodobnie zużywają więcej cukru, niż im się należy, bo jest ona dodawana do wielu napojów i żywności, więc nie należy go dodać do kawy i posypać nią owoce, które już same w sobie są słodkie. Zamiast napojów gazowanych, izotoników lub słodkie napoje kawowe, pić wodę. Jeśli jesz owoce z puszki, upewnij się, że są one, w solance, a nie w syropie.

Co naprostszy sposób na zdrowe odchudzanie

Najprostszym sposobem, aby zmniejszyć ilość spożywamy węglowodany proste, przejście na pełnoziarniste makarony, chleb lub ryż. Całe ziarna są trawione wolniej, więc glukoza również jest uwalniana powoli do krwiobiegu. Ciekawy pomysł, chyba też sprawdzić działanie piperyna i czy warto go kupić.

Nie daj się nabrać na produkty, tylko nazwa na etykiecie „pełnego ziarna” lub „100% pszenica” . Tylko zdecyduj, pszenicy, булгура lub фарро – pełnego ziarna, który jeszcze nie został zmieniony w mąkę.

Κοινοποιήστε:

Κάνε jak στο:

LikeΦόρτωση…

Σχετικά

O Marzena Wielgus 369 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*