Miód manuka – właściwości – skuteczne odchudzanie tabletki –

Miód manuka – właściwościRate ten post

[#] Miód manuka ma ciemniejszy wygląd, niż w innych miodów, ma silny zapach, antybakteryjne i lecznicze właściwości miodu … zasługuje na swoją reputację jako krewny z drzewa herbacianego, który produkuje antybakteryjny balsam z tej samej nazwie, miód, zapewnia relaks i, oczywiście, cena высоковата, ale kuszące obietnice.

Wierzysz, że producenci, być może, nie ma sobie równych: miód manuka lepiej, niż inne. Ich zdaniem, zwalcza infekcje bakteryjne, w tym stal i zabliźniać rany, nawet rany.

Mg, myślałem, aby dać miód manuka niektóre z jego właściwości antybakteryjne. Im wyższe stężenie mg silny antybakteryjny efekt. Ale mogą być i inne substancje biorące udział w efekt terapeutyczny od manuka miodu.Producenci miodu została opracowana skala do oceny siły miodu.

Skład miód manuka jest wyjątkowy

„Co czyni go tak wyjątkowym, lub unique Manuka factor, wyjaśnia Carol Minker, doktor farmacji i farmakognozji. Liczba na etykiecie, jest jego działanie antybakteryjne. Im jest ona wyższa, tym więcej miodu aktywność. „

To nowozelandzki badacz Peter Molan pokazał, że w przypadku pierwotnej substancji, ale minęło, aż do 2008 roku, aby dowiedzieć się, jakie cząsteczki”.Wszystkie miody zawierają substancje antybakteryjne, mówi dr Becker, prezes Stowarzyszenia francuskojęzycznych apiterapia. Specjalne miód manuka zawiera znacznie więcej dzięki jego botanicznego pochodzenia. „[#]

W miód manuka jest potężnym antybakteryjne

Ta niezwykła koncentracja nadaje mu wysoką aktywność.

Ten miód jest skuteczny wobec wszystkich chorobotwórczych bakterii biorących udział w zapalenie zatok przynosowych, zapalenie migdałków lub zapalenie oskrzeli. Niektóre badania naukowe wskazują, że jest to zwykle szybciej i w mniejszej dawce niż inne miody.

Naukowcy z Uniwersytetu Waikato w Nowej Zelandii, również pokazał, że jest w stanie zapobiec rozwój opornych na antybiotyki gronkowiec złocisty. Podobne właściwości ma również zaleca się środek moczopędny.

Bardziej obiecujące wyniki wykorzystane różne bakterie odpowiedzialne za zakażenia paciorkowce i enterokoki, wobec których istniejące antybiotyki są nieskuteczne”.Tam też pracują na korzyści miód manuka przeciwko Helicobacter pylori, które powodują wrzody żołądka”, – dodaje Carol Minker. Jedyną wadą: większość z tych badań, przeprowadzone w laboratorium, i tam było kilka badań na ludziach.

Jak używać?

„Istnieje tylko kilka badań klinicznych, ale regularne stosowanie od 1 do 2 łyżeczki. kawy dziennie, zimą – radzi Carol Minker.

W przypadku zakażenia górnych żołądka lub ogłoszone, jednak pochłania znacznych ilościach, inaczej trudno polecić, aby połknąć zbyt dużo cukru! Termin ten oznacza, że miód przyciąga wodę. On spływa chłonnych i plazmy na świeżym powietrzu, ale w tym samym czasie, podkładki odpadów i śmieci, aby oczyścić ranę.Mechanizm zawiera również przydatne wilgotność leczyć, ale to nie zwiększa rozprzestrzenianie się bakterii ze względu na właściwości antybakteryjne miodu.

Szybciej, aby usunąć bakterie, miód manuka ma ogromny uzdrawiającej aktywności. „Aby zapobiec bakterie wiążące do uszkodzonej tkanki” – mówi dr Becker.

Ten człowiek mają również właściwości przeciwzapalne, które zmniejszają obrzęk i pomagają . „Gazeta informuje użyć w ciągu trzech lat, z powodzeniem miód manuka w szpitalu na stacjonarnym leczeniu nabytych infekcji skóry”, mówi Carol Minker.

„Miód manuka może być zalecane bandażować ranę trudno leczyć, po tym, jak jego doktorze – powiedziała. W tym przypadku, należy użyć miód z UMF 18 lub 20, aby oczyścić ranę i nałożyć grubą warstwą полсантиметра, zanim założyć opatrunek. Wymieniać co 24-48 godzin do poprawy. „

Ostatnie badania wykazały, że miód manuka pomaga w gojeniu się ran i stopy cukrzycowej.

Κοινοποιήστε:

Κάνε jak στο:

LikeΦόρτωση…

Σχετικά

O Marzena Wielgus 369 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*