Metamorfozy po Skalpelu i Killerze

 O tym jak skuteczne są treningi Ewy Chodakowskiej można przekonać się na poniższych zdjęciach. Efekty są niesamowite. Autorka zdjęć twierdzi, że nawet przed ciążą nie wyglądała tak dobrze. A potem w sumie było już tylko gorzej: małe dziecko, ogrom obowiązków na głowie. Kompletny brak czasu dla siebie, a co dopiero na regularne ćwiczenia. Dodatkowy tłuszcz odbierał apetyt i siłę na życie. Z oponką na brzuchu i cellulitem na udach ciężko czuć się atrakcyjną i seksowną.

Ewa Chodakowska pozwoliła wielu kobietom na odzyskanie wiary w siebie i pokonanie przytłaczających kilogramów. Autorka zdjęć dodaje, że schudła 11 kg i straciła ponad 12 cm w obwodzie brzucha oraz 9 cm w biodrach. Przyznaje, że oprócz zgrabnego ciała zaobserwowała inne pozytywne aspekty treningów: wzmocnioną odporność, lepsze samopoczucie oraz więcej energii do życia. Efekty zauważyli wszyscy znajomi odmienionej autorki zdjęć, co więcej tak bardzo pozazdrościli jej szczupłego i zdrowego ciała, że również rozpoczęli treningi z Ewą Chodakowską.

„Sąsiadka spytała mnie, co to za chuda dziewczyna jeździ teraz moim samochodem – nie poznała mnie”- to był dla autorki największy komplement i potwierdzenie skutecznej metamorfozy. Dodaje, jednak że olbrzymie podziękowania należą się Ewie Chodakowskiej, bo bez jej treningów i motywacji nigdy nie byłaby w stanie uzyskać tak oszałamiających efektów odchudzających

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*