Krem Lefery – regeneracja DNA skóry

Wiele kremów na zmarszczki dostępnych w drogeriach obiecuje natychmiastowe wygładzenie skóry oraz spłycenie zmarszczek. Z doświadczenia wiemy, że jednak tak się nie dzieje. Przyczyna jest prozaiczna. Substancje aktywne to rozbudowane cząsteczki, które po prostu nie są w stanie przedostać się do głębokich warstw skóry, gdzie dochodzi do ubytków kolagenu oraz kwasu hialuronowego. Winowajcą jest specyficzna budowa kanałów transkrypcyjnych w podwójnej błonie fosfolipidowej.

Jak działać?

W takim razie, czy istnieje metoda bezpieczna i nieinwazyjna, która sprawi, że uzupełnimy ubytki cennych substancji w naszej skórze? Działanie to pozwoliłoby nawilżyć skórę, nadać jej jędrności oraz przeciwdziałać pojawianiu się zmarszczek. Ubytki cennych składników dla skóry są wywołane przez czynniki zewnętrzne  (promieniowanie UV, wiatr, dym papierosowy) oraz wewnętrzne, np. działanie enzymu – hialuronidazy, który rozkłada w naturalny sposób kwas hialuronowy.

Hyaluronidase 1OJN Krem Lefery   regeneracja DNA skóry

Enzym hialuronidazy naturalnie degraduje biologiczny kwas hialuronowy.

Medycyna estetyczna czy krem?

Wiele kobiet, aby zatrzymać efekty starzenia sięga po zabiegi kosmetyczne lub medyczne, które w mniej lub bardziej inwazyjny sposób eliminują widoczne oznaki starzenia. Warto sięgnąć przed zabiegiem po krem zawierający mikrocząsteczki kolagenu i kwasu hialuronowego, np. Lefery Active Cell Regeneration, który w naturalny sposób wykorzystuje kanały jonowe skóry i pozwala na spłycenie zmarszczek. Bardzo często operacja okazuje się już niepotrzebna.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*