Inteligentny Dom – Opinie – Cena

Inteligentny dom – opinie – CenaRate ten post

[#] Inteligentny Dom
Aby pomóc ułatwić życie, studiowaliśmy i analizowali najlepszy inteligentnej automatyki domowej i transmisji danych. Zapisz swój dom bezpieczne, inteligentne zamki i systemy bezpieczeństwa i poprawy efektywności wykorzystania energii przez ” inteligentne żarówki i termostaty. Jeśli jesteś nowy w automatyzacji, nie straszny—nasze rozwiązania zorientowane na elastyczność i łatwość użytkowania.

Inteligentny dom – promocje – opinie – market – Polska

Przepowiadać przyszłość-to podcast o nadchodzących rewolucji w eksploatacji technologii, jak seryjny przedsiębiorca. Poniżej wpis edytowany fragment, Odcinek 10: „inteligentne domy & Io: wiek produkcji”, rynek , pierwszy odcinek serii 7 stron o przyszłości „inteligentny dom”, Polska.

W tym odcinku, przepowiadać przyszłość, śledzę historii „inteligentny dom”, i staramy się zrozumieć komentarzach , gdzie ruch inteligentny dom w wysokiej kategorii, TECHNOLOGII Internetu rzeczy.

Długo Oczekiwany Inteligentny Dom Rewolucji

To w środku zimy, i co jedziesz do domu. W moim przypadku, że mój dom poza Nowym Jorku, na wschodnim krańcu Long Island. Pamiętam, aby dostać się do domu w środku zimy, i rozmawiać twarzą w twarz z koc na kanapie, podczas gdy miejsce grzeje. W przypadku zastosowania termostatu, który może być dostępny za pośrednictwem internetu-to tak rozumiem, pytałem sam siebie, dlaczego on musi czekać do 2011 roku do gniazda, aby rozpocząć. To było kompletnie dla mnie, aby ogrzać dom na weekend długości w tygodniu, i zegar nie działa, bo nigdy nie był pewien, co powinien był być w domu w weekend. Idealne rozwiązanie: termostat, który może również uzyskać zdalny dostęp ze smartfona za pośrednictwem Internetu, aby włączyć ciepło na rynku , jak na drodze, Komentarze, Polska, i kilka godzin samochodem, aby dostać się do domu.
To jest to, co gniazdo. Jest to regulator temperatury, który jest podłączony do sieci bezprzewodowej w domu. Brak odpowiedniej pobierz aplikacja dla Androida lub iPhone ‚ a, który, otwierając ją, pokazuje temperaturę w pomieszczeniu. Jeśli masz kilka obszarów z domu można zobaczyć temperaturę w każdej strefie. Można nawet zobaczyć temperaturę powietrza na zewnątrz domu. Najlepszy ze wszystkich, ma przyjazny dla użytkownika interfejs, który pozwala na regulację temperatury w górę lub w dół. W moim przypadku, ja zazwyczaj docierają na autostradzie Long Island ruchu, około godziny jazdy od mojego domu, aby wyregulować temperaturę.

Chcesz być wybaczone, jeśli uważasz, że Jaskółcze gniazdo było w pierwszym przykładzie, urządzenie, które jest częścią inteligentnego domu. Prawda jest taka, że człowiek powiedział, budownictwa i klasa inteligentny dom dziesięcioleci. Kiedy mam na myśli inteligentny dom”, mam na myśli w domu dzięki technologii „inteligentny”, co ułatwia i wykonania automatiseret codziennych czynności, jak włączyć światło, zamknąć drzwi, zmniejszyć cienie, i tak, zmień ustawienia termostatu. Można dzwonić na dowolne urządzenia „inteligentne”, że umie zrobić coś samodzielnie. Inteligentny termostat automatycznie reguluje ciepło, jeśli nie ma ruchu w moim domu. To jest to, co sprawia, że „inteligentny dom”, że jest samowystarczalny.

Inteligentny dom – jak go używać? – skład – skład – forum

[#] Inteligentne urządzenia prawie zawsze urządzeń podłączonych do sieci, jak go używać?. Pierwsza związana zamki i wyłączniki w domu pojawił się już ponad dziesięć lat w skład, zanim inwestować nawet nie był podłączony do internetu. Były one podłączone do domu samochodem (tak zwany most), że można zdalnie pracować, tylko jeśli zostały w domu. Problem: te, które były związane z zamkiem lub włącznik światła od mostu, wykorzystując protokoły, takie jak Z-Wave, ZigBee. Myślę, że w protokole jako język programowania dla urządzenia mówić inaczej, Inteligentny dom składniki . Wi-Fi też jest protokół, ale nie mogłem znaleźć, w tych pierwszych urządzenia. W 2004 roku, może pracować podłączony zamki i lekkich urządzeń mobilnych, ale nie iPhone, bo iPhone został wydany w 2007 roku. To nie jest trudno zrozumieć, dlaczego średni poziom konsumpcji trudności ponieść forum, z tego typu konfiguracji. Po pierwsze, potrzebny jest pilot zdalnego sterowania, wysiłki, aby te urządzenia działają. Drugi, który pracował tylko wtedy, jak się nim posługiwać?, gdy byli w ich domu.

Przenieśmy się w 2011 roku, i gniazda, i w czasie, gdy większość ludzi, że wiem, że ma smartfona. Ale gniazda nie pierwszy termostat, inteligentny zdobyli społeczności technologii fantasy z inteligentnym interfejsem i umieścić chip Wi-Fi termostat do środka produktów , który jest podłączony do internetu. W końcu mogę dostać się do mojego domu od drogi. Dla dużych firm i startupów, tak zaczął, aby skupić się na tym, że inne urządzenia forum, jeśli jest on podłączony do Internetu, może przyciągnąć uwagę odbiorców i zwiększyć masowe wdrożenie.

Inteligentny dom i Internetu rzeczy

Inteligentny miejsca w domu, co bardzo mi się podoba — po pierwsze dlatego, że obiecuje się zmienić sposób, w którym żyjemy. Po drugie, dlatego, że była na szczycie podnoszenia przez dziesięciolecia. I wreszcie dlatego, że to wielki biznes dla firm technologicznych i start-up biznes-technologie.

Myśleć o inteligentny dom Inteligentny dom, jako miejsce, gdzie żyją ludzie, którzy zawierają urządzenia podłączone do internetu. Firmy napisać oprogramowanie do programowania tych urządzeń, a wszystko to z projektem, aby ułatwić ci życie. Na chwilę, powiedzmy, we wszystkich miejscach, w których może być konieczne do podłączenia urządzeń na zewnątrz domu. Maszyna może mieć urządzenie do kontroli, gdzie jest i zużycie kół. Wszystko to powinno być uzgodnione w chmurze, aby podzielić się z kierowcą w późniejszym terminie, to jest czas, aby wyregulować lub wymienić opony. Sprzętu wewnątrz fabryki, można wysłać raport z jego realizacji, a następnie odpowiedni wzrost produkcji tego, że fabryka robi. Urządzenie Fitbit bransoletka na nadgarstek, aby uchwycić jego działania i jest w stanie zaoferować to, co trzeba zrobić, aby poprawić swoje zdrowie. Wszystkie te przykłady „inteligentnych” urządzeń. I oni wszyscy, w tym i urządzeń, które należą do kategorii Inteligentny dom”, jest częścią wyższej klasy Internetu rzeczy lub IoT.

Profesor John Barrett przewodzi badania naukowe w centrum aureolę, korki Instytutu Technologii w Irlandii. Przyciągnęły mnie do niego po przejrzeniu jego konferencji TEDx w przyszłości Io. Nic dziwnego, że po podłączeniu urządzenia stały się bardzo widoczne w ostatnich latach praca tych urządzeń (lub, jak Jan mówi o nich, „czujniki”), która już od dłuższego czasu.

Inteligentny dom – przeciwwskazania, skutki uboczne – to boli? – komentarze

[#] John Barrett:
„Internet rzeczy, w taki sposób, inteligentny dom-to koncepcja hotelu, która była badań w dziedzinie sieci czujników bezprzewodowych w ciągu wielu lat, i Internet rzeczy, w istocie, przeciwwskazania , sieci czujników bezprzewodowych, które są podłączone do internetu. Działalność Nimbus biznes wzrosła z badań, które zrobiliśmy w ciągu pewnego czasu w całej sieci, niekorzystnym działaniem czujników bezprzewodowych różnych form monitoringu. Ale zazwyczaj są one podłączone do specjalnej, która nie jest publicznie dostępne sieci bezprzewodowej i Internetu rzeczy łączy czujniki skutecznie do publicznej sieci internet . . . . [T]on akademicy, za każdym razem zwracając się do niego, boli? „Cyber-fizyczne systemu sprzężenia zwrotnego.'”

Pomysły ciekawe rozmowy z Janem, był jego punkt widzenia na tych, którzy nie skupia się na funkcjonalności urządzenia, ale i na rzecz społeczeństwa, do podłączenia niektórych urządzeń efekty uboczni dostęp do internetu.

John Barrett:
„Zbliżając się do krajowych lub punktu widzenia rządu, ma poważne problemy, takie jak globalne ocieplenie, przeciwwskazania , bezpieczeństwa narodowego i zarządzania energią. Może być, Internet rzeczy może pomóc, jeśli nie rezygnować z nich, przynajmniej na lepsze. . . . Jeśli masz możliwość, aby monitorować poziom wód gruntowych, potoków, rzek, deszczu, ma pewne możliwości, które mogą być w stanie przewidzieć, kiedy i gdzie odbędzie się powodzi. Jeśli możesz lepiej zarządzać energią i zwiększenia efektywności wykorzystania energii, można zmniejszyć zużycie energii, nie boli?, w związku z tym oddziaływanie na środowisko, i może utrzymać globalne ocieplenie lub przynajmniej zmniejszyć prędkość Inteligentny dom. Wraz z rozwojem międzynarodowego terroryzmu, niektóre z nich są związane z dostępem do Internetu możliwość być w stanie lepiej kontrolować to, co się dzieje, jest ważnym informacje zwrotne z rynku.”

W IoT miejsce jest już duże. Globalne wydatki na urządzeniach IoT i agd we wszystkich pokojach (dom i praca) szacuje się na 737 milionów dolarów w 2016 roku i oczekuje się, że osiągnie w 2021 roku 1,4 biliona dolarów. Według raportu Globalnego instytutu McKinsey, IO szacuje się, że efekt ekonomiczny od $4 do $11 bln w gospodarce światowej do 2025 roku, biorąc pod uwagę jego wpływ w takich sektorach, jak: produkcja, służba zdrowia, handel detaliczny i inteligentny dom. Chciałbym wiedzieć, w jaki sposób John myślał o inteligentny dom ” w szerszym kontekście IoT przestrzeń?

Κοινοποιήστε:

Κάνε jak στο:

LikeΦόρτωση…

Σχετικά

O Marzena Wielgus 369 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*