Dieta z wykorzystaniem jagód Goji i jej zalety

Dieta z wykorzystaniem jagód Goji i korzyściRate ten post

[#] Jagody goji są bogate w beta-karoten i witaminę A. W 1/8 finału Pucharu, ale również zawiera białko 4d, 2,2 mg żelaza, a wysoki poziom wapnia.

Jagody goji znane są z tego, że zawierają przeciwutleniacze i fitoskładniki. Mówią, że mają właściwości anty-aging, to najprawdopodobniej przypisane do ich antyoksydacyjnemu działań.

Jagody goji z niską zawartością kalorii, który jest absolutnie wspaniały! 1/8 szklanki zawiera 112 kalorii (mniej więcej tyle samo, ile średni banan). Kolejną zaletą tych małych owoców jest to, że mają niską zawartość cukru. 1/8 szklanki jagód zawiera tylko 4 gramów cukru.

Ja zazwyczaj dodaję 1/4 lub 1/3 szklanki suszonych jagód Goji, że mój ” zielony koktajl, aby zastąpić mój napój w pełnowartościowy posiłek, który daje mi energię na cały poranek.

Jak zrobić koktajl z Jagód goji

Jagody goji są idealne odchudzanie Koktajle, które są idealnym zamiennikiem zwykłego zasilania. 1/8 szklanki jagód goji znajdują się w odległości 112 kalorii i 4 g białka. Jeśli myślimy o codzienny wypić taki koktajl może wydawać się dużo, ale te jagody naprawdę działają w sposób zadowalający.

Zwykle 20 ml, koktajl zawiera około 200-250 kalorii. Ale on był tak pełen jak zwykły posiłek należy w podwójnej wysokości. Ale zamiast tego, możesz po prostu dodać 1/8 do 1/4 szklanki jagód Goji, w wyniku twój koktajl będzie spełniać zapotrzebowanie kaloryczne organizmu.

Odkąd dowiedziałem się, że jagody goji są doskonałym źródłem białka i zdrowych kalorii, chcę je wykorzystać w mojej kuchni.

W blenderze na wysokich obrotach, można łączyć suszone jagody goji z ulubionymi owocami i warzywami. Polecam również najpierw moczyć owoce w ciągu około 20 minut do osiadania do następnego zblendowaniem.

Można mieszać jagody goji z kakao i innych świeżych owoców jagodowymi.

Jak wybrać i kupić najlepszy jagód

Jagody goji można kupić na targach produktów naturalnych, lub przez Internet. Najczęściej dostępne są w suszonych owocach, czasami w postaci proszku lub soku. Osobiście polecam kupić i wykorzystać suszone jagody goji, niż z rafinowanych proszków lub wątpliwych ekstraktów.

Jest to niezwykle ważne, aby kupić tylko certyfikowane organiczne jagody goji i wstępnie sprawdzić hodowce lub dystrybutora, aby upewnić się, że te „organiczne” naprawdę etykiety oznaczają, że owoce były uprawiane organicznie. Prawie wszystkie jagody goji uprawiane w Chinach, a tam normy ekologiczne często nie są przestrzegane.

Ponadto, trzeba szukać jagody goji, które są stałe, co oznacza, że były one pozbawione wody w niskich temperaturach i nie smażone, jak i większość suszonych owoców. Marki, które kupuje i używam ten „Sunfood” i „Навитас Натуралс”.

Dzięki temu, że jagody goji posiadają wysoki poziom przeciwutleniaczy, to informacja, że z powodzeniem walczyć z wolnymi rodnikami i zmniejszają stres oksydacyjny, nie ma nic dziwnego.

Jagody goji w górnej części listy produktów Dr. siekiera, jest bogaty w przeciwutleniacze. W porównaniu gramy, twierdzi, że oni pokonują nawet dzikiej borówki, żurawiny i jeżyny.

Przeciwutleniacze są ważne w walce z rakiem. One również przyczyniają się do detoksykacji, a nawet może nam pomóc żyć dłużej. Hej, może jest jakaś wiara w godności z dawnych czasów, że jagody goji klucz do długowieczności.

Jagody goji zawierają również działanie przeciwzapalne substancja o nazwie beta – sitosterolem. Oznacza to, że te jagody mogą pomóc w przyszłości zapobiec takie choroby, jak: zapalenie stawów, alergie, rak lub przedwczesne starzenie się.

Dlatego, jeśli używasz diety leki przeciwzapalne lub cierpisz z jakiegokolwiek procesu zapalnego, będzie miło, oczywiście, słyszałem, że może pomóc normalnej przekąski te małe, smaczne jagody.

Κοινοποιήστε:

Κάνε jak στο:

LikeΦόρτωση…

Σχετικά

O Marzena Wielgus 369 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*