Dieta odchudzająca – skuteczne odchudzanie tabletki –

Dieta Orkiszowa4.5 (90%) 2 głosów

[#]Dieta Świętej Hildegardy, która również nazywa się orkiszową dość popularne w ostatnim czasie. Orkisz, znany również jako szpelc, zawiera więcej składników odżywczych, niż bardziej znane, choć „znak” z nim pszenicy.

strona producenta – www.triapidix300.pl

Bardziej strawne niż pszenica i może zastąpić produkty z pszenicy w przypadku alergii. Błonnik i inne składniki, które zawarte są w pełnym orkiszowym ziarna może pomóc w utracie wagi i ogólnej poprawy zdrowia.

Orkisz pochodzi z Iranu i Południowo-Wschodniej Europy i jest jednym z najstarszych uprawianych zbóż, wspomina się nawet w Biblii. Najbardziej popularne w średniowieczu, kiedy zakonnica jest autorytetem w dziedzinie medycyny Hildegardy z Bingen zaczęli używać orkisz w leczeniu różnych chorób. Szpelc ma więcej białka, węglowodanów złożonych oraz witamin z grupy B, niż pszenica z taką samą zawartością celulozy i mukopolisacharydy, które są ważne dla krzepnięcia krwi i wzmocnienie układu odpornościowego.

[#]Спельты ma lekko orzechowy smak i zwykle mielone na mąkę, z której chleb, kaszę, makaron i inne mieszanki. Możesz też kupić ziarno orkisz, płatki lub orkiszowe, które wykorzystuje jak płatki owsiane, np. zupa mleczna na śniadanie. Istnieje wiele różnych odmian napisane na właściwości substancji, które zależą od rodzaju gleby i warunków, w których był uprawiany.

Orkisz jest najlepszym manganianów źródło niezbędnych organizmowi do utrzymania kości, nerwy, komórki tarczycy, w dobrym stanie, a także do kontroli poziomu cukru we krwi. Również zapasy, niacyny i witaminy B2, miedzi, fosforu, błonnika i białka. W badaniach wielokrotnie dowodzono połączenie pełnego ziarna, takich jak napisane w profilaktyce cukrzycy i nietolerancji na insulinę, co może prowadzić do otyłości, a nawet do przedwczesnej śmierci. Pełne ziarno poprawia wrażliwość na insulinę poprzez zmniejszenie indeksu glikemicznego w diecie, zwiększając wchłanianie składników odżywczych. Jedna filiżanka gotowanej orkisz zawiera 246 kalorii i tylko 1,65 g tłuszczu i aż o 10,7 g białka i 7,6 g błonnika, dzięki któremu dłużej czuć sytość.

strona producenta – www.triapidix300.pl

Magnez zawarty w pszenicy i innych zbóż, przyczynia się do rozwoju ponad 300 enzymów, w tym i te, kto jest odpowiedzialny za utylizację glukozy i insuliny w organizmie. W osiem lat badań stanu zdrowia przeprowadziła ponad 41 000 czarnych kobiet, okazało się, że ryzyko zachorowania na cukrzycę typu ii cukrzyca typu 2 była o 31% niższa u kobiet, które regularnie spożywały produkty pełnoziarniste. Kiedy liczy się tylko ilość magnezu w diecie, zapisanych poniżej, ale nadal korzystne, 19% zmniejszenie ryzyka, co doprowadziło naukowców do wniosku, że pełne ziarna ma pozytywny wpływ na poziom cukru we krwi, a także do profilaktyki cukrzycy i otyłości.

Κοινοποιήστε:

Κάνε jak στο:

LikeΦόρτωση…

Σχετικά

O Marzena Wielgus 369 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*