Czy trzeba pić wodę, to ważne?

Czy trzeba pić wodę, to ważne?Oceń ten post

[#] Woda pitna-to dobrze, aby schudnąć : Badania wykazały, że zmniejszenie zużycia wody prowadzi do wzrostu tkanki tłuszczowej, a zwiększyć spożycie wody może faktycznie zmniejszyć złogi tłuszczu.

To prawda, że łyk wody, ponadto, aby schudnąć? Niesamowite, jak może się wydawać, wodą, prawdopodobnie najbardziej skuteczne, aby schudnąć na stałe. Chociaż większość z nas uważa za pewnik, woda może być jedynym „magiczny eliksir” do bezpowrotnej utraty wagi. Woda wyklucza pobudzenia apetytu naturalnie i pomaga organizmowi przyswajać nagromadzony tłuszcz.

Woda pitna-to dobrze, że można schudnąć

A oto dlaczego: jeśli nie będzie wystarczająco dużo wody, nerki nie działają prawidłowo.

A gdy nerki nie pracują dobrze, niektóre z nich pełni funkcję wątroby. Jedną z podstawowych funkcji wątroby do metabolizowania części ciała i przekształcić go w użyteczną energię z naszego ciała. Ale jeśli wątroba uczestniczy w realizacji funkcji nerek, ona nie może wykonywać swoją specyficzną funkcję na pełną moc. W rezultacie, wątroba wchłania mniej tłuszczu ( „spalanie mniej tłuszczu, a tłuszcz, kondensat gromadzącej się w organizmie, zapobiegając utracie wagi.

Picie wystarczającej ilości wody jest najlepszym rozwiązaniem, aby zapobiec retencji płynów. Gdy wody brakuje, nasze ciało reaguje automatycznie do odprowadzania wody i zaczyna trzymać każdą kroplę. Woda gromadzi się w przestrzeni międzykomórkowej (na zewnątrz komórek), i to podkreśla obrzęk kończyn: nogi, ręce i nogi.

Leki moczopędne zapewniają dobre rozwiązanie: upewnij się, że woda, która utrzymuje się w przestrzeni międzykomórkowej, odpadami wraz z niektórych niezbędnych składników odżywczych. Organizm reaguje na leczenie, ale przy pierwszej okazji, ponownie wymienić wodę stracone. W ten sposób powstają warunki do zatrzymywania wody.

Najlepszym sposobem, aby rozwiązać problem retencji wody, aby dać naszemu organizmowi to, czego potrzebuje: dużo wody. Tylko taki płyn, który jest opóźniony, mogą być usunięte.Jedną z głównych przyczyn obrzęków jest używanie zbyt szybko soli . W rzeczywistości, nasz organizm może wchłonąć tylko określoną ilość sodu. Więcej soli jest podawany w nasz organizm, tym większą ilość wody, co jest niezbędne do utylizacji.[#]

Aby pozbyć się nadmiaru soli jest bardzo proste: po prostu pić więcej wody. Wody, filtrowanie przez nerki, aby usunąć nadmiar soli.

Ludzie z nadwagą wymagana ilość wody, więcej niż tych, którzy wspierają swoją wagę w formie. Ludzie są grube, mają metaboliczne więcej obciążenia. Wiemy, że woda jest kluczem do metabolizmu tłuszczów, wynika, że ten, kto ma większy ciężar wymaga większej ilości wody.

Woda pomaga utrzymać napięcie mięśni jest wystarczający, co pozwala mięśniom się kurczyć, a ponadto, aby zapobiec odwodnieniu. Woda pomaga zapobiegać wiotczeniu skóry, co zazwyczaj dzieje się w wyniku utraty wagi : przyczynia się do zmniejszenia komórek i napina skórę, czyniąc ją czystą, zdrową i stabilną.

Woda pomaga organizmowi pozbyć się zanieczyszczeń. Podczas odchudzania, ciało ma znacznie więcej odpadów : nadmiar tłuszczu jest metabolizowany, musi zostać zniszczony. Ponownie-jest to ilość wody, którą używamy, który pomaga nam pozbyć się zanieczyszczeń.

Woda może pomóc zmniejszyć problem zaparć. Gdy ilość wody nie wystarcza, organizm odzyskuje wewnętrzne źródła. Jelita grubego jest głównym źródłem. W wyniku zaparcia. Ale jeśli wprowadzą tyle wody, przywraca prawidłową funkcję jelit.
Do tej pory, były pewne istotne prawdy o wodzie i utraty wagi:

 • Ciało nie będzie działać poprawnie, a tłuszcz nie może być skutecznie metabolizowany, jeśli nie wprowadzić wystarczającą ilość wody
 • Zatrzymanie wody prowadzi do wzrostu masy ciała
 • Aby usunąć nadmiar wody trzeba pić więcej wody
 • Aby schudnąć, trzeba pić wodę
 • A ile wody? Przeciętny człowiek powinien pić osiem szklanek wody dziennie, co stanowi zaledwie około 2 litrów. Jednak ludzie z nadwagą należy pić szklankę wody na każde 25 kg nadwagi.

Ilość wody powinna być zwiększona w czasie uprawiania sportu, a gdy pogoda jest ciepła i sucha.

[#] To najbardziej skuteczny program odchudzania pić więcej wody:

 • Rano: 66 kl w ciągu 30 minut
 • Południe: 66 kl w ciągu 30 minut
 • Wieczór: 66 KL między 17:00 a 18:00

Kiedy pijemy dużo wody, płynów naszego ciała idealnie wyważone. W tym momencie dotarliśmy do „punktu przełomu”. Co to znaczy?

 • Piersi będą działać poprawnie
 • Zapotrzebowanie na wodę zmniejsza się w miarę oddalania się wody do środka
 • Tłuszcz poprawnie spalili, bo wątroba może wykonywać swoje funkcje w
 • wymiana tłuszczu w organizmie
 • Jedwab zwraca
 • Stymulacji apetyt zmniejsza się w ciągu nocy
 • Jeśli przestaniesz brać obiegu wody, płynów organizm będzie tracić na nowo równowagę i
 • być może, znowu, zatrzymanie wody, przyrost masy ciała i utrata apetytu. Poniżej
 • aby rozwiązać problem, trzeba zacząć ponownie i ponownie próbuje dostać się do „punktu przełomu”.

Woda pomoże ci schudnąć. Ciekawe, jakie inne metody? Zapraszamy tutaj.

Nie jest to, co możemy określić „optymalny poziom wody, aby połknąć” tylko dlatego, że żyjemy w różnych warunkach klimatycznych i prowadzić prace, bardzo różnią się od siebie. Według Carrolla pochodzenie legendy sięgają 1945 roku, kiedy to studio jest bardzo prestiżowe polecam średnie zużycie wody dziennie około 2,5 litra dziennie. Od tego czasu ilość wody, zaleca się zmieniło: ktoś mówi, że litr i pół, półtora, ale główny problem polega na tym, że większość ludzi ignoruje takie zdanie, które zawierają w studiu i że „duża część tej ilości wody zawarte w żywności, którą my się na to godzimy.”

Κοινοποιήστε:

Κάνε jak στο:

LikeΦόρτωση…

Σχετικά

O Marzena Wielgus 369 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*