Cenny suplement Omega 3 Krill Oil Extra Strong

Suplementacja zdrowych kwasów tłuszczowych Omega 3 jest bardzo ważna w profilaktyce schorzeń układu krążenia, pokarmowego. Generalnie jest to składnik, którego potrzebuje cały nasz organizm. Zdrowe tłuszcze są na potrzebne dla utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu, a co za tym idzie także trójglicerydów.

Są istotne dla zapobiegania zawałom, nadciśnieniu czy otyłości. Podaż dobrych tłuszczów wpływa pozytywnie na koncentrację, sprawność intelektualną oraz fizyczną. Wbrew pozorom zdrowe tłuszcze są także ważne dla osób na dietach odchudzających. Przykładem takiego cennego źródła omega 3 jest na pewno suplement diety Omega 3 Krill Oil Extra Strong. W przypadku preparatów Megared – Omega 3 Krill Oil oraz Omega 3 Krill Oil Extra Strong, mamy do czynienia z wyjątkowo dobrze przyswajanymi kwasami omega 3.
Wynika to z faktu, że budowa…

Wynika to z faktu, że budowa cząsteczek zastosowanego tu oleju jest fosfolipidowa, podobnie jak błony komórek w naszym organizmie. Co za tym idzie tłuszcze są rozpuszczalne w wodzie i wchłaniane do wszystkich komórek. Takie właściwości ma czysty olej z kryla antarktycznego, będący najważniejszym składnikiem Omega 3 Krill Oil i Omega 3 Krill Oil Extra Strong. Różnica między tymi preparatami dotyczy dawki oraz ilości cennych kapsułek w opakowaniu.
opakowania

W przypadku Omega 3 Krill Oil Extra Strong mamy dawkę 500 mg 100% oleju z kryla w jednej kapsułce. Wersja podstawowa to dawka 300 mg oleju. Kapsułki Omega 3 Krill Oil Extra Strong są pakowane po 20 albo po 40 sztuk. Natomiast Omega 3 Krill Oil Extra to opakowania po 30 albo 60 kapsułek.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*