5 Nawyków, Które Zabijają Twoją Sylwetkę

5 nawyków, które zabijają swoje Sylwetkę3 (60%) 1 głos

Dziś prezentujemy 5 nawyków, które dosłownie zabijają swój organizm!

Nawyk #1 – Pijcie słodkie gazowane ludzie myślą, że zwykła soda to zło i diety-to dobrze, jednak jest to prawdziwe stwierdzenie. Tak, normalna wersja uzupełnione dużą ilością cukru i nie wiele więcej, ale w wersji ‚light’ nie lepiej!

[#] W obecności sztucznych słodzików – to może być niebezpieczne w dużych ilościach – soda oczyszczona potrawy dietetyczne w złym wymianą wody, który należy pić w ciągu dnia.

Uwaga: w świecie jest dużo czystej wody do picia, a do 20-go wieku, ludzie byli szczęśliwi. Coca-Cola, jednak doprowadziło do tego, że każdy amerykanin(i innych ludzi na świecie) wrażenie, że trzeba trochę cukru co 10 minut.

Nawyk #2 – komunikacja w produktach, ubogich w tłuszcz – problem polega na jedzeniu produktów o niskim kwasu jest to, że są jednostronne. Na przykład, białko jest niezbędne dla utrzymania ciała ludzkiego. ale zbyt często przychodzi wraz z tłuszczami(boczkiem, jajkiem lub serem)

[#] Nie jest szczególnie źle, ale w zasadzie w każdej białko może naprawdę przeszkadzać w utracie wagi.

Uwaga: to nie jest to, że tłuszcz jest zły, ale podsumowując zbyt szybko. Produkcja kwasu gestsze, więc musisz być świadomomy, kiedy planujesz swoje dania.

Nawyk #3 – Umieścić śniadanie, obiad lub kolację, każde danie odgrywa szczególną rolę w swoim dnie. Wielu kobiety i mężczyźni mają zwyczaj pominąć śniadanie. Często, z tego powodu czujesz się mniej głodny, i może nawet nie być głodny do obiadu! On robi to, co myślimy, możemy schudnąć, bo nie jemy dużo. Jednak, to przychodzi z ceną! Organizm stara się oszczędzać kosztem wielę energii, aby nie czuć się zmęczony i słaby. Spróbuj ćwiczenia rano i czy nie chce cię zjeść.

[#] Po obfitym śniadaniu, twój organizm podpowiada ci, że może on pracować przy dużej prędkości

  • Przekąski przed obiadem, pozwala przejść przez dzień

Obiad gwarantuje, że metabolizm utrzymuje swoją prędkość i energię, podczas gdy idziesz spać.

Pamiętaj: aby obejść każdy z nich posiłkami można ustawić swoje ciało w „pół-głodowki’, co nie jest dobre dla utraty wagi z dłuzszej punktu widzenia czasu.

Nawyk #4 – jem z dużych pakietów – to bardzo źle nawek w Stanach Zjednoczonych, gdzie wszystko jest w sklepach pakują w pęczki i różne mega pakiety, co sprawia, że ich cena jest niższa i bardzo kuszące.

[#] Gdy wprowadzą go do domu, jesteś już bardzo blisko do niezrównanej całej zawartości. Pamiętaj: małe pakiety, jako 100 kalorii, a nawet podział dużych pojemników w małym domu może zaoszczędzić od tej sytuacji.

Aby zachować rzeczy w duże pojemniki i torby plastikowe odbywa się z celem w dzisiejszych czasach, myślę, że masz zamiar oferować je na obiad lub na imprezie na następny dzień!

Nawyk #5 – niedobór białka w swoim codziennym menu , pomimo dotacje dla rolników na produkcję mleczną i wołowine, amerykanie nie rozumieją znaczenie i różnorodność białek, dostępnych dla nich. Wegetarianie i weganie w szczególności ryzyko nie dostawy wystarczajaćo tej substancji, co może prowadzić do różnych problemów zdrowotnych, od choroby do niedokrwistości.

[#] Ludzie, nie wiedzą także o dostępnych sposobach ich na mięso. Pamiętaj: istnieje wiele pokarmów bogatych w białko, takich jak ryby, ser, jogurt, orzechy, słodycze, jaja. Wszystkie te źródła, nawet w małych ilościach może znacznie poprawić swoją dietę w ratowaniu enrgii, że należy wykorzystać do pracy w biurze lub w siłowni.

Również sprawdzić opinie na temat suplementów chlorella.

Κοινοποιήστε:

Κάνε jak στο:

LikeΦόρτωση…

Σχετικά

O Marzena Wielgus 369 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*